Велотренажер магнітний 7Fit Blade 8501 з виміром пульсу
Характеристики велотренажера:
Розміри: 80 x 50 x 117 см
Вага: 17 кг
Максимальна вага користувача: 110 кг
Магнітна система опору
Вага маховика: 5 кг
Ручне регулювання опору
8 ступенева система навантаження
Давачі пульсу на рулі
Широке, зручне сидіння
Змінна висота сидіння - мін. 70 см., макс 85 см.
Висота від сидіння до педалів: мін.: 52 см., макс. 72 см
Протиковзаючі педалі з фіксаторами на липучці
Антиковзаючі накладки на ніжках тренажера
Розміри коробки: 64 x 25,5 x 56 см
Гарантія 6 місяців
Характеристики комп'ютера:
LCD екран
Відображає: час, швидкість, відстань, загальна відстань, калорії, пульс
Функція послідовного відображення "скан"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Тип | Вертикальный |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Функции компьютера | Время, Частота пульса, Дистанция, Скорость, Расход калорий |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴






