Велотренажер магнітний 7Fit Titan 3130 з виміром
пульсу
Характеристики велотренажера:
Розміри: 90 x 50 x 125 см
Вага: 25 кг
Максимальна вага користувача: 120 кг
Магнітна система опору
Вага маховика: 6 кг
Ручне регулювання опору
8 ступенева система навантаження
Давачі пульсу на рулі
Широке, зручне сидіння
Змінна висота сидіння - мін. 70 см., макс 95 см.
Висота від сидіння до педалів: мін.: 55 см., макс. 85 см
Протиковзаючі педалі з фіксаторами на липучці
Антиковзаючі накладки та колеса для пересування на ніжках тренажера
Розміри коробки: 73 x 24 x 54 см
Гарантія 6 місяців
Характеристики комп'ютера:
LCD екран
Сенсорне управління режимами
Підставка під планшет чи телефон
Відображає: час, швидкість, відстань, загальна відстань, калорії, пульс
Функція послідовного відображення "скан"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 25 кг |
| Вес маховика | 6 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Тип | Вертикальный |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Функции компьютера | Время, Частота пульса, Дистанция, Скорость, Расход калорий |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴





