Ділова папка Амо зі шкірозамінника коричнева SSBW02
Опис папки:
Два відкритих відділення для документів формату А4.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Три кишені для візиток.
Сегрегатор для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації блокнота або документів формату А4.
Калькулятор.
Характеристики:
Розміри: 35х26х4,5 см.
Колір: коричневий.
Матеріал: штучна шкіра.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 350 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴






