Папка ділова Jpb з ручкою зі шкірозамінника AK-07N
Опис:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Прозорих кишеньок для бейджа або посвідчення.
Три відділення для документів формату А4 (вироблені у формі гармошки).
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-07N.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 5,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 375 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴










