Папка ділова Jpb з ручкою зі шкірозамінника AK-64
Опис товару:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Калькулятор.
Петля для ручки.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Відділення для документів формату А4.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-64.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 375 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴








