Папка ділова Jpb з екошкіри коричнева AK-04N brown
Опис:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Накладна кишенька, яка закривається клапаном на липучці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-04N brown.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 375 см |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴




