Папка зі шкірозамінника Exclusive чорна 715300 black
Опис моделі:
Папка застібається на блискавку.
Усередині папки розташовані: з одного боку відсік на для документів формату А4, чотири кишеньки для візиток або кредитних карток, одна плоска кишенька для дрібних предметів, сегреатор для фіксації файлів або документів формату А4, дві петлі для ручок.
Характеристики:
Артикул: 715300 black.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26.5х3 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 265 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 355 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴




