Папка для документів A4 Jpb з екошкіри AK-03N brown
Опис:
Папка виготовлена зі штучної шкіри, яка чудово імітує натуральну шкіру.
Тримач на пружині для документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів формату А4.
Три петлі для ручок.
Відділення для документів формату А4.
Прозора кишеня для посвідчення або бейджа.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики:
Артикул: AK-03N brown.
Розміри: 37,5х26,5х4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 375 см |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴



