Папка з екошкіри Amo коричнева Ssbw10 brown
Опис товару:
Екошкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змін погоди та стирання.
Папка закривається на блискавку.
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Калькулятор
Сегрегатор.
Кріплення для блокнота формату А5,
Характеристики:
Розміри: 27х20х4 см.
Колір: коричневий.
Матеріал: штучна шкіра.
Виробник: AMO, Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 270 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴





