Папка для документів JPB чорна AK-14 black
Опис товару:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Прозора кишенька для посвідчення або документа.
Відкрита кишеня для мобільного.
Кишеня на блискавці.
Відсік для документів формату А4.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-14.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 375 см |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴




