Б'юті-кейс дорожній Peterson синій на 11 л PTN5806 blue
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігають появі зайвих подряпин, порівнюючи з гладкою поверхнею.
Містке основне відділення, у якому розташований один відділ на блискавці й одна сітчаста кишеня на блискавці.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому є можливість закривати кейс на навісний кодовий замочок (до комплекту не входить).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейса.
На дні кейса розташовані ніжки.
Характеристики:
Матеріал: ABS+ (акрилонітрил, бутидіен, стирол).
Розміри в см (ШхВхГ): 31x26x14.
Об'єм: 11 л.
Вага: 0,74 кг.
Колір: синій.
Виробник: ТМ Peterson.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peterson |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 740 |
| Висота | 260 см |
| Глибина | 140 мм |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластмаса |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 310 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








