Спортивна сумка 32L Adidas Tiro Duffle чорна hs9752ns
Опис товару:
Спортивна сумка Adidas Tiro Duffle — чудова пропозиція для всіх, хто любить активно проводити час. Ця модель складається з місткого основного відділення, куди помістяться всі необхідні для тренувань речі. Але це ще не все!
На передній частині сумки є додаткове вентильоване відділення на блискавці. Ідеально підходить для вологих предметів або взуття.
Також передбачена бічна сітчаста кишеня на блискавці.
Сумка має продумане компонування, що робить її дійсно функціональною. Люди, які регулярно тренуються, напевно оцінять усі рішення, які просто полегшують використання.
Пророблені шви, міцний, водонепроникний матеріал.
Зручні ручки + плечовий ремінь — носіть як хочете!
Характеристики:
Розміри: (ШхВхГ): 52x25x24 см.
Вага: 450 г.
Об'єм: 32L.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Країна виробник: Adidas, Пакистан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Пакистан |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 32 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45 |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Спортивна сумка |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴









