Сумка-рюкзак для ноутбука 14,1 дюйма MID чорна mo8565
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 14,1 дюйма.
Виготовлена з міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
Сумка обладнана знімним ременем через плече, який дає змогу носити сумку як на одному плечі, так і на двох як рюкзак.
Ручка для транспортування сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300D.
Розміри: 39,5х5,5х27 (см).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюйма.
Виробник: MID, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mid |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 см |
| Ширина | 395 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



