Спортивна сумка-рюкзак, котомка для взуття з міцної тканини 12L срібляста
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцної синтетичної синтетичної тканини.
Основне відділення на блискавці.
Усередині кишеня на блискавці.
Підкладка виготовлена із синтетичної тканини.
Регульований за довжиною плечовий ремінь. Можливість носіння як на одному плечі, так і на двох.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сріблястий.
Розмір: 15 см x 22 см x 36 см; обсяг: 12 л.
Вага: 300 г.
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 12 л |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Тип застібки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









