Великий діловий 774 зі штучної шкіри Portfolio чорний D17603
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Всередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшенняладу за товщиною на +2 см.
Кейс обладнаний надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х140 (160) мм.
Вага: 2280 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 330 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2280 |
| Глибина | 140 мм |
| Дропшиппинг | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застібки | Кліпси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴









