-6%

Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1100 E PLUS 12/230 V 700/1100 W (3SPM11012M) (prf)
7 446,24 ₴
6 999,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3SPM11012M
+380 (73) 179-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний ДБЖ типу line-interactive з чистою синусоїдою на виході — ідеально підходить для живлення: котлів опалення, насосів, контролерів,
комп'ютерів, серверів
автоматичних воріт, систем автоматики,
холодильників, компресорів, електроінструменту.
Основні функції:
Інвертор DC/AC (чистий синус)
UPS-перемикач
Зарядний пристрій для АКБ (12 В)
Стабілізатор напруги (AVR)
Кольоровий дисплей із параметрами роботи
Особливості:
Потужність: 800 Вт
Під'єднання акумулятора: 12 В
Підходить для індуктивних навантажень
Можлива зміна полярності під час переходу на АКБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 700W |
| Вага | 5,7 |
| Вага в пакованні, кг | 5,7 |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 14 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Габарити | 138×276×155 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 28 |
| Защита от | Перевантаження, перезаряджання та розряджання |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 1100W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Штрих-код | 5904100452668 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999,47 ₴
