Спортивна сумка-рюкзак 2 в 1, 40L Crane Sporttasche/Rucksack сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині сумки розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
На лицьовій поверхні сумки розташована кишеня на блискавці.
Дві міцні ручки середньої довжини, пришиті по всій висоті сумки.
Регулюмі лямки для носіння як рюкзак, які ховаються в спеціальну кишеню на дні сумки.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Тканинна ручка на боці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір см (ШхВхГ): 53х29х26.
Об'єм л: 40.
Вага: 500 г.
Виробник: Crane, Австрія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crane |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Замок (1) | Блискавка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










