Органайзер, футляр для прикрас, коштовностей Travel Jewelry Case рожевий перламур
Опис моделі:
Органайзер для прикрас виконаний зі штучної шкіри (полівініл) з тисненням під кропідила.
Футляр передназначальний для зберігання прикрас: кільця, сережки, ланцюжки тощо.
Закривається на блискавку.
Усередині розполодено дві еластичні кишеньки, одна кишеня на блискавці, три вертикальні петлі на механічній кнопці, одна м'яка горизонтальна петля на кнопці, чотири роз'єми під сережки.
Характеристики:
Матеріал: полівініл, поліестер, нейлон.
Розміри, см (ШхВхГ): 16х12,5х2,5.
Вага: 105 г.
Колір: рожевий.
Виробник: Top Fashion Trading.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 см |
| Застібка | Молния |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Органайзер |
| Товщина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






