Шкіряний картхолдер, чохол для платіжних карток із захистом RFid Dugros чорний
Опис моделі:
Виготовлений із м'якої натуральної шкіри.
Кардхолдер має захист RFid від несанкціонованого зчитування платіжних карток.
Проти прозорих кишеньок для платіжних або дисконтних карток.
Дві додаткові кишеньки на внутрішніх сторонах обкладинки.
Ключниця закривається хлястиком на механічній кнопці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, поліестер, поліпропілен.
Розміри, см (ШхВхГ): 7х10х1,5 см.
Вага: 55 г.
Колір: чорний.
Виробник: Dugros. Індія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість для прозорих відділень | 22 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







