
Підвісне крісло-кокон LEOBRO Black (LB-1060) Підвісне крісло-кокон LEOBRO Black (LB-1060)
6 382,34 ₴
5 999,40 ₴
- В наявності
- Код: LB-1060
Підвісне крісло-кокон LEOBRO
Стильне та зручне підвісне крісло-кокон LEOBRO створене для комфортного відпочинку вдома, на терасі або в саду. Завдяки сучасному дизайну воно гармонійно доповнить будь-який простір, а міцна конструкція забезпечує надійність і довговічність у використанні.
Крісло виготовлене з якісних матеріалів: каркас кошика виготовлений з оцинкованої сталі (труби Ω25×1.0 мм і ≥16×0.8 мм), що гарантує міцність і стійкість до зношування.
Надійна опорна труба діаметром Ω42×2.5 мм і посилена основа 542×2.0 мм забезпечують чудову стійкість конструкції.
Плетіння з PE ротанга стійке до вологи, ультрафіолету та перепадів температур, що робить крісло ідеальним як для використання на відкритому повітрі, так і в приміщенні.
М'яка подушка та накладка забезпечують максимальний комфорт, даючи змогу повністю розслабитися під час відпочинку.
Основні характеристики:
- Навантаження: до 150 кг
- Висота стійки: 195 см
- Розмір кошика: 110×72×64 см
Підвісне крісло LEOBRO — це поєднання естетики, комфорту та практичності, яке стане улюбленим місцем для відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 22 |
| Висота в пакованні (см) | 18 |
| Висота стійки | 195 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 115 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Розміри сидіння | 110 х 72 х 64 см |
| Ширина в пакованні (см) | 75 |
- Ціна: 5 999,40 ₴

