-6%
Велика гойдалка з подушками LEOBRO Luxury Plus Green (LB-1050)
10 637,94 ₴
9 999,66 ₴
- В наявності
- Код: LB-1050
Велика гойдалка з подушками LEOBRO Luxury Plus Green (LB-1050)В наявності
10 637,94 ₴9 999,66 ₴
+380 (73) 179-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика садова гойдалка LEOBRO Luxury Plus — це ідеальне рішення для комфортного відпочинку великою компанією або всією родиною. Завдяки продуманій конструкції модель поєднує в собі функціональність, надійність і сучасний дизайн.
Гойдалка розрахована на 4 особи та легко трансформуються в зручне ліжко, що дає змогу не тільки сидіти, але й повноцінно розслабитися. Великі габарити 230×118×170 см забезпечують достатньо простору для комфортного відпочинку.
Міцний каркас виготовлений зі сталевих труб (↑48/28/25/16 мм), що гарантує стійкість і довговічність навіть за інтенсивного використання.
Особливу увагу приділено комфорту: м'які подушки з поліестеру щільністю 160 г/м2 мають наповнювач завтовшки 8 см, що забезпечує приємну м'якість. У комплекті також є 2 додаткові подушки та 2 підсклянники, які роблять відпочинок ще зручнішим.
Сидіння і спинка виготовлені зі зносостійкої тканини ПВХ Oxford 600×300D, яка добре витримує вплив зовнішніх чинників і підходить для використання на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 170 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Навантаження | 300 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Розміри гойдалки | ширина: 176 см; висота: 168 см; глубина: 114 см |
| Регулювання козирка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999,66 ₴
