Рюкзак-сумка тканинний жіночий 5 л Jielshi бежевий
Опис товару:
Жіноча сумочка-рюкзак.
Виготовлена з водотлейкувального текстилю.
Одне відділення закривається на блискавку.
Всередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді та зворотному боці рюкзака містяться місткі кишені на блискавці.
А на торцях є відкриті невеликі кишені.
Плечові лямки завширшки 2,5 см і регулюються за довжиною.
Дві ручки фіксованої довжини.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: бежевий.
Розмір (см) 20*24*12.
Обеъм: 5 л.
Виробник: Jielshi, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліамід |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








