Міський рюкзак Fashion Sports S9010209 піксель
Опис товару:
Два основні відділення з двома передніми кишенями.
Дві сітчасті бічні кишені й бічні компресійні ремені.
Регульовані плечові лямки з м'яким набиттям.
Спинка рюкзак додатково ущільнена.
Тканинна ручка-петля для чіпляння рюкзака або носіння в руці.
На лицьовій стороні рюкзака в нижній частині розташовані тканинні петлі для фіксації додаткових аксесуарів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш 30 x В 46 x Г 15 см.
Об'єм: 20 літрів.
Вага: 450 г.
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴










