Сумка, органайзер для мам із фіксацією на дитячу коляску зі знімним гаманцем ASCE темно-синій
Опис товару:
Ви можете взяти із собою багато речей, які Вам знадобляться під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком і напої.
Організатор дуже місткий.
Основне відкрите відділення розділене на три відсіки тканинними перегородками.
Спереду знімна кишеня-гаманець, яка кріпиться на блискавці до сумки.
Сумку дуже легко чистити, досить протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
Встановлення дуже просте, кріпиться до ручки коляски двома ремінцями на липучках.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-синій.
Розміри: 37 см х 17 см х 8.
Вага, г: 275 г.
Виробник: ASCE.
Країна реєстрації бренда: Австрія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Органайзер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 275 |
| Глибина | 8 мм |
| Жесткость | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Пол1 | Жіночий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застібки | Липучка |
| Тип сумки | Органайзер |
| Тип сумки (1) | Конверт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴

